Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Andrzej Pradel  został laureatem, natomiast Jakub Augustyn otrzymał tytuł finalisy Małopolskiego Konkursu Matematycznego! To ogromne osiągnięcie naukowe tych młodych chłopców. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy mogli w końcu cieszyć się sukcesami.

9 kwietnia w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca Małopolski Konkurs Matematyczny. Laureaci i finaliści otrzymali z rąk kurator oświaty zaświadczenia, które są dla nich przepustką do znakomitych szkół ponadgimnazjalnych.

Wróżymy im wspaniałą karierę naukową. Może pójdą w ślady Dominika Burka, absolwenta naszej szkoły, który jest obecnie pracownikiem naukowym i pracuje nad nowymi teoriami matematycznymi współpracując z uczelniami na całym świecie. Opiekunem naukowym Andrzeja i Jakuba był pan Jacek Gawron.  Wyrazy uznania – panie profesorze!

Gratulujemy także rodzicom Andrzej i Jakuba, którzy wspierają swoje dzieci, a także uczą pokory i szacunku  wobec ciężkiej pracy.

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach