Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

Ostatnie dni przed feriami obfitowały w naszej szkole w wydarzenia zaczynając od balów karnawałowych poprzez Tłusty Czwartek, a kończąc na Walentynkach.

We środę SU przygotował walentynkowe ankiety dla chętnych, które później należało wrzucić do specjalnie przygotowanych pudełek! Ankiety zostały opracowane, a jej wyniki ogłoszone w piątek, kiedy to właśnie świętowaliśmy Walentynki. Otóż wszyscy, którzy włączyli się w zabawę i wrzucili wypełnione ankiety pojawili się w piątek o godz. 10.00 na dolnym korytarzu i dowiedzieli się jakie utworzyły się szkolne sympatie, a dokładniej jakie sympatie utworzył nasz SU!  Oczywiście to tylko zabawa, której efektem były wspólne zdjęcia par w specjalnie przygotowanym sercu. A jakie pary się pojawiły i jak pięknie się prezentowały zobaczcie sami w galerii na stronie SU! Dodam jeszcze, że działała również poczta walentynkowa. Oj działo się w tym dniu! Teraz spokojnie możemy zacząć ferie!

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach