Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Time school Time schoolTime schoolTime schoolTime schoolTime school

9 lutego grupa Emilki i Natalki w ramach projektu "Żyj smacznie i zdrowo" przygotowała XV Bal Ekologiczny pod hasłem: KUPUJ ŚWIADOMIE! Tradycyjnie bal rozpoczął się pokazem mody ekologicznej.

Jak co roku młodzi projektanci musieli zmierzyć się z trudnym wyzwaniem – zaprojektować  stroje stworzone wyłącznie z surowców wtórnych. Ten oryginalny materiał pobudził ich twórczą wyobraźnię. Jury miało ciężkie zadanie, gdyż każdy strój zachwycał! Gratulujemy modelom i modelkom ich wspaniałych kreacji! Królową Balu została Dominika Kordela z kl. III a, Królem Balu został Wiktor Jagiełło z kl. II a. Wszyscy uczestnicy pokazu otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców!

Hasło naszego balu ma na celu zachęcić wszystkich do kupowania zdrowych produktów i zdrowo się odżywiać, korzystając z aplikacji ZDROWE ZAKUPY.

Nie wszystkie produkty dostępne w sklepach są dla nas jednakowo zdrowe. Część z nich zawiera sztuczne konserwanty, emulgatory, stabilizatory, zagęstniki oraz inne E składniki które mogą mieć niekorzystny wpływ na nasz organizm. Z drugiej strony nie wszystkie E dodatki są szkodliwe - np. E-300 to witamina C. Jeżeli chcemy uniknąć niepożądanych składników w żywności to aplikacja ZDROWE ZAKUPY może nam w tym pomóc. Możemy ją zainstalować w naszych telefonach komórkowych i korzystać z niej w czasie zakupów.

 

Copyright © Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedliskach